טיול ריינג'רים בצפון

האפשרויות של טיולים בצפון הארץ כוללים מספר אטרקציות מעניינות שיכולות להיות במהלך הטיול, כגון: רכיבה על סוסים, טיולים רגליים בשמורות הטבע השונות, רביצה על שפת הנחלים שיוכלים להיות מצויינים לפקניק רומנטי או טיול ריינג'רים בצפון!

 

טיול נסיעה מוטורי בצפון על גבי טרטורונים יכול להתבצע בנסיעה על ריינג'ר לאדם בודד או בריינג'ר המיועד לנסיעה על ידי זוג.
הנסיעה של טיול ריינג'רים בצפון מחייבת הקפדה על כללי הבטיחות על פי תקנות התעבורה של משרד התחבורה, בשביל לסיים את הטיול בבטחון ובשלום.
המקומות המבוקשים בהם ניתן לבצע כיום טיולי ריינג'רים בצפון הארץ הם:

  • טרקטרונים בחוות הירדן.
  • טיולי ריינג'רים בגליל העליון.
  • טיולי ריינג'רים באזור הכנרת והגליל התחתון.
  • טיול ריינג'רים בגולן באזור עין זיוון.
  • ועוד מספר מקומות וישובים בהם ישנה האפשרות לשכור ריינג'ר ולצאת לקרוע את השטח.

 

ריינג'רים בצפון וחוויה שאי אפשר לשכוח

טיול הריינג'רים בצפון זוהי חוויה שאי אפשר לשכוח ואחת מהאטרקציות המבוקשות ביותר בחודשי הקיץ, כמובן שלאלו שמחפשים את האקשן ורוצים להתלכלך קצת יותר, תמיד אפשר לנסוע לטיול בתקופת החורף ולנסות לשכור ריינג'ר בתקופה זו.
החוויה כמו שכבר אמרנו היא בלתי רגילה ואחת מהמאטרקציות היותר מיוחדות שיכולות להיות, לאלו שמפחדים מנסיעה על ריינג'ר וחושבים שהדבר מסוכן ויכול להיות קצת בעייתי בעבורם ובעבור בן או בת זוגתם, תמיד ישנה האפשרות לקחת ריינג'ר שהינו כלי רכב גבוה יותר מריינג'ר ובטוח הרבה יותר בגלל היציבות שיש לכלי רכב זה בשטח.
 

נסיעה על ריינג'ר ועלויות החוויה

בשביל לקחת טיול ריינג'רים בצפון על הנוסעים יש לשלם סכום כסף על פי מחירון החברה שמוציאה את הטיול לפועל, עלויות טיול ריינג'רים שכזה מגיע לעלויות של 70-120 ש"ח לאדם שכוללות את עלויות התפעול של כלי הרכב, הביטוח של הנוסעים בשטח, הדלק ,המפות הדרושות לטיול והאטרקציות השונות שחווים המטיילים בדרך.
מומלץ לבצע בדיקה כזו או אחרת לפני ההחלטה על הנסיעה בטיול שכזה, בגלל העלויות שיכולות להיות שונות מקצה לקצה בין חברה לחברה וכמובן סוג הטיול ואורך הטיול שניתן על ידי חברת הריינג'רים.
תוכלו להוזיל עלויות על ידי רכישת קופונים לטיולי ג'יפים, אותם ניתן לרכוש ממגוון אתרי קופונים ברשת.