טיול בצפון- מריינג'רים עד לארוחה במסעדה טובה

חברות רבות מחפשות רעיון מקורי ליום כיף אשר יסב לעובדי החברה הנאה וחוייה אשר תיחרט בזיכרונם לאורך זמן. בשנים האחרונות אחד מהטרנדים האופנתיים הם טיולי שטח הכוללים ריינג'רים ומסתיימים בארוחה במסעדה טובה.

 

הכל אודות טיולי ריינג'רים

אם אתם סבורים כי טיולי ריינג'רים בצפון אינם מתאימים לימי כיף של חברה וזאת משום שהם "פרועים מדי" ומיועדים רק לאוהבי האקסטרים המעוניינים בפעילות אתגרית אשר תשחרר את האדרנלין מגופם, אנו שמחים לבשר לכם כי אתם טועים. יום גיבוש לעובדים הכולל טיולי ריינג'רים מתאים לאנשים בגילאי ה- 20 שלהם וכן לאנשים המצויים בשנות החמישים ואף השישים לחייהם.

כל שאתם צריכים לעשות הוא לעדכן את החברה אשר מארגנת את היום כיף ואחראית על טיולי הריינג'רים מהי כמות האנשים אשר יצאו לטיול, מהם הגילאים שלהם ובאיזו רמת קושי אתם מעוניינים שהמסלול יהיה והחברה תתאים לעובדים שלכם יום כיף מושלם.

חשוב לדעת כי קיימים סוגים רבים של טיולי ג'יפים ולכן ההמלצה היא לברר עם החברה אשר מארגנת את יום הכיף מה הן האפשרויות העומדות לפניכם ולבחור באפשרות האופטימאלית. חלק מהאפשרויות הן:

  • טיולי ריינג'רים המסלול הפרוע- כאן מדובר על אותו מסלול המתאים לצעירים ולחובבי ספורט האקסטרים בעלי כושר גופני גבוה. מסלול הטיול הוא מורכב, מהיר ועובר בשטחים פתוחים.
  • טיולי ריינג'רים "לקהל המתון"- טיולים אלו מתאימים לאנשים בכל גיל. המסלולים מתמקדים באזורי טבע מרהיבים, אתרים שונים ועוד. המהירות סבירה וכל מי שיצא אליהם ליהנות מחוויה שאין שנייה לה.

קיימים טיולי ריינג'רים אליהם מצורף מדריך ונהגים וקיימים טיולים בהם אתם אלו שנוהגים בריינג'ר ומחליטים על המסלול המתאים לכם. אתם אלו שמחליטים האם אתם מעוניינים לעבור במרחבי הטבע הפתוחים של הצפון, במסלולי מים שונים, באתרים היסטוריים ועוד. האפשרויות רבות וההנאה בלתי נשכחת.

 

מסלולים מרהיבים בצפון הירוק

הצפון הוא אחד החלקים היפים ביותר של מדינת ישראל  ורבים בוחרים בו לנופשים, טיולי שבת עם כל המשפחה וכן לשם יום גיבוש לעובדים. אם אתם מעוניינים לערוך את יום הגיבוש בעונת הקיץ, חשוב שתוודאו כי אכן נשארו ריינג'רים פנויים,

שכן אנשים רבים מגיעים לצפון בעונה זו על מנת ליהנות מהמרחבים הפתוחים והירוקים, החיות, הנוף המהמם, האוויר הצלול, היופי ותחושת השלווה. 

יש לכם אפשרות לבחור לערוך טיול טרקטורונים בצפון במבחר מקומות, כמו למשל חוות הירדן, אזור הגליל העליון או התחתון, ברמת הגולן ועין זיוון ועוד. המלצה: מומלץ לסיים את יום הכיף הנפלא בצפון במסעדה המציעה מאכלים דרוזים מסורתיים או בכל מסעדה איכותית אחרת בצפון,

כך שהעובדים עם חוויה בלתי נשכחת וטעם טוב בפה.