פעילויות לילדים בטיולים

שמחליטים לצאת לטיול כל המשפחה, חשוב מאוד שבמהלך הטיול יהיו פעילויות לכולם כולל הילדים ולא רק למבוגרים כמו טיולי טרקטורונים, האפשרות להפעיל את הילדים במהלך הטיול היא חשוב מאוד ולהלן מספר אפשרויות בהם תוכלו לקבל פעילויות לילדים.

במידה ותרצו למצוא פעילויות שיתאימו לילדים במהלך הטיול, חשוב לדעת לאן נוסעים בארץ וכך להחליט על הפעילות המעניינת ביותר עבורך ועבור ילדיך.

 

למטיילים בצפון עם הילדים

לאלו שמחליטים לטייל בצפון הארץ, האפשרות של הפעלת הילדים היא קלה יחסית, בצפון ניתן למצוא מספר אטרקציות לילדים, כגון:

  • שייט קיאקים בנהר הירדן שבו ניתן לשכור סירת גומי גדולה במיוחד לכל המשפחה ולעשות רפטינג איטי לאורך הירדן.
  • צוק מנרה הוא אחד ממקומות הבילוי המועדפים על משפחות עם ילדים ששם ניתן למצוא רכבל, טיולי אופניים ועוד מספר רב של פעילויות לילדים.
  • לאלו שמחפשים להרטיב את הגוף אפשר לבקר בחמת גדר שיכולה להיות מצוינת לבילוי עם כל המשפחה, בייחוד לאור התנינים הנמצאים במקום המהווים אטרקציה מופלאה לילדים.
  • סדנאות יצירה מזמן כבר לא רק בילוי לילדים וכיום ניתן לראות סדנאות שוקולד וגבינות בצפון הארץ המתאימות לכל המשפחה.

 

למטיילים בדרום עם הילדים

לאלו שמחליטים לטייל בדרום הארץ, האפשרות של הפעלת הילדים היא קשה יותר בגלל מספר אטרקציות קטן יחסית, אף על פי שבדרום ניתן למצוא את קינדרלנד שהינו פארק שעשועים לילדים בחוויה מוטורית, החיסרון במקום הוא שאינו פתוח בימי שבת שבדרך כלל זהו היום העיקרי בו משפחות עם ילדים יוצאות לטייל בארץ ישראל. אפשרות נוספת היא לקחת אתכם אופני הרים ולהכיר את הארץ בדרך יצירתית ואנרגטית.

 

למטיילים במרכז הארץ עם הילדים

מרכז הארץ תמיד היה מקום תוסס ופעיל גם לילדים וגם למבוגרים, לאלו שמחפשים אטרקציות לילדים ופעילויות מהנות למשך היום, אחת האפשרויות היא הבילוי בספארי ברמת גן שבו הצגות לילדים, חיות ומגוון מסעדות אוכל ומזון בשביל לבלות את היום בגן החיות.
כמו שאחת האופציות שכל ילד אוהב זהו פארק משחקים שיכול להעביר לילדים את הזמן בלי שבכלל ירגישו, כמו בית חלומותיי הממוקם בקיבוץ גבעת ברנר שבאזור רחובות, שם יש משחקים, בילויים ואטרקציות לילדים וכל המשפחה.