ההתרגשות של רכישת רכב חדש

כל רכישת רכב חדש מלווה בהתרגשות. גברים רבים חשים כמו בלידה. הרכב החדש מגיע עם הניילונים ועם ריח חדש – כמו תינוק שרק נולד. תהליך רכישת רכב חשובה עבור האדם ומשפחתו ויש להקפיד כי הרכב הנרכש אכן ישרת את בעליו לפי צרכיו. רכבים שונים מיועדים לצרכים שונים ויש להבדיל בין הסוגים והיצרנים לפני שבוחרים את הרכב הרצוי.

הרכישה יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות. דרך אחת היא לגשת ליבואן הרכב ולקנות את הרכב ישירות ממנו, הדרך השנייה היא לקנות את הרכב בשיטת הליסינג – ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי. בשיטה הראשונה על הלקוח להביא את הכסף איתו כדי לרכוש את הרכב ובשיטת הליסינג הוא רוכש את הרכב מחברת השכרה ומשלם עבורו בתשלומים חודשיים, כך שאין צורך להביא את מלוא הסכום בעת הרכישה.


יתרונות רכישת רכב חדש

בניגוד לרכישת רכב משומש רכב חדש מוריד לכם את הדאגות מהראש. רכב חדש הוא רכב ללא היסטוריה של תיקונים ובלאי. הרכב מגיע עם אחריות למספר שנים והסיכוי שיתקע לכם באמצע הנסיעה שואף לאפס. למרות כל זאת יש לבדוק כל רכב ואפילו שהוא חדש לפני קבלתו. גם ליצרני רכב יש תקלות בייצור ולא תרצו למצוא את עצמכם עם חלקים פגומים וכדומה. בנוסף לבדיקת הרכב יש לבדוק את האחריות המוצעת על הרכב והאם הדבר כולל טיפולים, תיקונים, החלפת חלקים וכדומה. לפני רכישת רכב חדש מומלץ לצאת לנסיעת מבחן כדי לוודא שהרכב אכן עומד בציפיות שלכם.

 

רכב חדש של הונדה

חברת הונדה היפנית מוכרת בישראל כבר הרבה מאד שנים והרכבים שלה ידועים כרכבים אמינים עם מגע ספורטיבי. הונדה היא גם אחת מיצרניות האופנועים המובילה בעולם והיא נחשבת ליצרנית המנועים הגדולה בעולם המייצרת למעלה מ 14 מליון מנועים בשנה. אחד הדגמים הנפוצים ביותר של חברת הונדה בישראל ובעולם הוא הונדה סיוויק.

הונדה סיוויק החדשה היא אחד הדגמים הנפוצים ביותר של הונדה בכל העולם. זהו דגם  משופר של הונדה סיוויק הקלאסית והיא מגיעה ברמת גימור של מנהלים ורמת גימור קומפורט. שני הדגמים מגיעים עם מנוע של 1.8 ליטר עם הספק של 142 כוח סוס. הונדה סיוויק מצוידת על פי המסורת של הונדה בכל אביזרי הבטיחות ובטכנולוגייה האחרונה ליציבות הרכב ולאחיזה בכביש.

רכישת רכב חדש מסוג הונדה סיוויק יכולה להיות הרכישה הבאה שלכם, אך אל תסתפקו בבדיקת דגם אחד. להונדה יש דגמים נוספים ולא פחות טובים המכסים את כל קשת הצרכים של הנהגים השונים. הונדה ג'אז, הונדה אקורד או הונדה אינסייט יכולים להיות יותר מתאימים עבורכם.

יצרני רכב נוספים יכולים להציע לכם את הדגמים החדשים שלהם בשלל גוונים וצורות ויש לבדוק את ההיצע היטב לפני שמחליטים על רכישת רכב חדש.