ביטוח לרכבים הינו חשוב ובסיסי, לכן חובה על כל נהג לבטח את רכבו ואין לנהוג ללא ביטוח בתוקף.                                  
הביטוח מיועד עבור מצבים בהם נגרם נזק לגופו של הנהג או לגופו של אחד הנהגים האחרים.                                                                                                 
נוסף על כך, הרכב יקר מאוד והנזקים או הגניבות (אשר מתבצעות בתדירות גבוהה למדי)             
עלולים לפגוע במצב הכלכלי של בעליו.                                                                                           
בכדי להגן על  גופו של הנהג, על גופם של הנהגים האחרים ועל מצבו הכלכלי של הנהג, יש לפנות אל חברת ביטוח מקצועית.חשוב מאוד שלא לחסוך בביטוח זה, שכן אין חשוב יותר מגוף בריא ונפש בריאה.
באמצעות חברת ביטוח,יוכל בעל הרכב לקבל מענה ובמידת הצורך הוא יוכל להפעיל את השירות ולשלם עבור טיפול בנזקים אשר עלולים לעלות ביוקר.משום שישנן מגוון חברות ביטוח וכל חברה מציעה כיסויים שונים, יש לבחון את מצב השוק ולבצע את הבחירה המתאימה ביותר.

 

מה בנוגע לביטוח מקיף ?

 

ביטוח מקיף יספק כיסוי לפגיעות רכב שונות, ביניהם עלולות להיות- פגיעת רכב אשר נעשו בכוונה, פגיעה בעקבות גניבה, פגיעה כתוצאה מתאונה, אירועי טבע ושרפות. כמו כן, כולל ביטוח רכב מקיף כיסוי לאחריות צד שלישי. חברת ביטוח איכותית, תציע ללקוחותיה בחירה בין מסלולים שונים, כך שכל לקוח יוכל לבחור במסלול המתאים ביותר עבורו. המסלולים עשויים לכלול ביטוח מקיף במחירים מיוחדים. ביטוח זה מיועד עבור נהגים זהירים בני 21 ומעלה אשר נוהגים מעל לשנה.  מסלול שכזה יוכל לכלול שירותים נוספים, כגון- שירותי גרירה, רכב חלופי ועוד. מסלול אפשרי נוסף יוכל להיות ביטוח מקיף אשר מיועד עבור רכב שני במשפחה, כאשר הרכב הראשון שייך לחברה.ביטוח מקיף נוסף יוכל לכלול כיסוי מפני נזק לרכוש וביטוח אחריות לצד שלישי.

 

לשמור על החיים שלכם

 

אנשים רבים – צעירים ומבוגרים, אוהבים לצאת לטיולים פרועים יותר אשר מתבצעים בשטח. חלק מהטיולים הללו מלאי אדרנליןוכוללים ספורט אקסטרים כגון: טיפוס הרים, סנפלינג, אחרים מעדיפים לצאתלטיולי טבע, טיולים היסטוריים, טיולי טרקטורונים, ג'יפים, טיולי אופניים, טיולים שכוללים רכיבה על סוסים ועוד.כאשר יוצאים לטיולים אשר כוללים רכיבת שטח (טיולי ריינג'רים) וכו,' יש להקפיד על כל כללי הבטיחות – לעבור תדריך מסודר, לקבל טיפים לשמירה על בטיחות, להשתמש בציוד הגנה כגון: קסדה, משקפי מגן וכו', לנסוע על פי תקנות משרד התעבורה ועוד. כמו כן, צריכה חברת הטיולים להיות מבוטחתוחובה על הנוסע בריינג'ר פרטי לבטח את עצמו.               
סוכני חברת ביטוח מקצועית, יסייעו לכל לקוח למצוא ביטוח אשר עונה על צרכיו.                             
סוכנים מנוסים ואמינים יענו ללקוח על כל השאלות בסבלנות ויסייעו לו לשמור על בטיחותו ועל בטיחות הנהגים האחרים בכביש או בטיול.                                                                                                              
זכרו -
ביטוח רכב וביטוח הנוסעים הינו חשוב ביותר ואין לזלזל בו !